Anasayfa > Mobil > Meizu Mblu Zero Özellikleri Ve Fiyatı

Meizu Mblu Zero Özellikleri Ve Fiyatı

Samsung, Apple, LG gibi büyük markalar kadar ülkemizde ilgi görmese de yurt dışında oldukça iyi anılan Meizu, yeni bir telefon peşinde. Meizu Mblu Zero modeli ilk gerçek çerçevesiz ekranlı telefon olabilir!

 

Günümüzde Galaxy S7, S8, iPhone 8 gibi büyük markalarda anılan çerçevesiz ekran baya ilgi görüyor. Lakin aslında onlara ne kadar çerçevesiz ekran desekde çerçeve az da olsa olmak zorunda.

 

Meizu, Mblu Zero modeliyle gerçekten çerçevesiz bir telefon yapma peşinde. Firma o kadar iddialı ki Galaxy S8‘i iPhone 8‘i bile eleştiriyor. O telefonlardan daha iyi bir ekran yapmak istediği belli.

 

 

meizu mblu zero

 

 

Meizu Mblu Zero ne zaman çıkacak ve ekran dışında özellikleri ne olacak şuan bilinmiyor ama yakın zamanda Xiaomi Mi Mix 2 tanıtılacak belki de Mblu Zero için tanıtımdan yeni detaylar gelebilir. Yeni detaylar geldikçe özelliklerinide ekleyeceğiz. Aşağıdaki bağlantıdan Xiaomi Mi Mix 2 yazımıza ulaşabilirsiniz.

 

İşte Rüya Telefon : Xiaomi Mi Mix 2 için tıklayınız

 

Meizu normalde fiyat/performans olarak çok uygun telefonlar yaparken Mblu Zero modelinde 650$ gibi bir etiket ile karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor. Şahsen bu marka için bu fiyat çok. Ne kadar performanslı olsa bile bizim milletimiz marka hastası. Bu markaya bu fiyatı veren çok az insan olur.

 

 

 

Paylaş