Anasayfa > TEKNOLOJİ > Logitech’ten Yeni Hoparlör : Mx Sound

Logitech’ten Yeni Hoparlör : Mx Sound

IFA 2017 fuarının olduğu şu sıralar firmalar yeni ürünlerini tanıtmakla meşgul. Logitech, teknolojik bir çok üründe adı geçen başarılı bu firmanın kaliteli ürünler sunduğunu herkes biliyordur. Son zamanlarda daha çok kablosuz teknolojiye odaklanan Logitech en son ürünü olan MX Sound Kablosuz Hoparlör‘ü tanıttı.

 

Logitech Kablosuz Hoparlör Mx Sound Özellikleri

 

24 watt gücünde çalışan ayrıca boyutunun küçük olmasına rağmen kayıpsız bas ve tiz sesler vadeden Mx Sound ürünü oldukça başarılı olmuş. Kablosuz hoparlör olan Mx Sound istediğiniz takdirde 3.5mm kulaklık çıkışı ile kablolu bir ürüne dönüştürebiliyorsunuz. Logitech‘in yenilikçi kablosuz hoparlörü Mx Sound dokunmatik bir panel, hareket sensörü, aydınlatma ve bluetooth ile aynı anda 2 farklı cihaza bağlanabilme özelliği ile dikkat çekiyor. 20 dakika kullanılmadığında otomatik olarak kapanması ve enerjiden tasarruf etmesi de harika olmuş.

 

logitech kablosuz hoparlör mx sound

 

Logitech Kablosuz Hoparlör Mx Sound Fiyatı

 

Logitech Mx Sound kablosuz hoparlör için belirlediği fiyat 99 dolar. Türkiye fiyatı henüz net değil. Benim düşüncem fiyatını hakediyor ve Logitech‘in diğer pahalı ürünlerine baktığımızda gayet makul bir fiyat.

 

Logitech Kablosuz Hoparlör Mx Sound Videosu

 

 

Paylaş