Anasayfa > Mobil > En Hızlı Sarj Olan Telefon 2017

En Hızlı Sarj Olan Telefon 2017

Çoğumuz akıllı telefon kullanıyoruz. Kullanıyoruz da nasıl? Elimizden düşmüyor çoğumuzun değil mi? Eee sarj nasıl dayanacak? Dayanmıyor ki dediğinizi duyar gibiyim. Sarj süresi önemli. Elimizden düşürmediğimizde hangi telefon olursa olsun çok çabuk sarjı bitiyor. Böyle oluncada telefonların sarj olma süresi önemli hale geliyor.

 

Peki hangisi en hızlı sarj olan telefon?

 

Şimdilerde akıllı telefonlarda en çok aranan özelliklerinden biride hızlı sarj teknolojisi. Çoğu firmada bunu biliyor ki modellerinde hızlı sarj olma özelliği olduğunu üstüne basa basa belirtiyorlar. Şimdi gelelim en hızlı sarj olan telefon hangisi sorusunun cevabına.

 

Telefonlar hakkında bir çok inceleme, analiz ve test yapan yabancı bir internet sitesi son zamanda en çok hızlı sarj teknolojisi ile anılan akıllı telefonları bir araya getirdi ve ilk turda 30 dakika ikinci turda da 60 dakika hızlı sarj yaptı.

 

en hızlı sarj olan telefon

 

Yukarıdaki resimde de açık şekilde görüldüğü gibi OnePlus 5T diğerlerinden açık ara önde. Yani bu teste göre en hızlı sarj olan telefon şuanlık OnePlus 5T oldu.

 

Geçtiğimiz günlerde de OnePlus 5T Star Wars hayranlarına özel OnePlus 5T Star Wars Edition modelini duyurmuştu.

 

OnePlus 5T Star Wars Edition Nedir yazımız için buraya tıklayabilirsiniz

 

OnePlus 5T Star Wars Edition Özellikleri için buraya tıklayabilirsiniz

Paylaş