Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar

Evde kaldığımız bu zor günlerde oynayabileceğiniz en iyi 20 TL altı oyun listesini sizler için derledik.

En iyi 20 TL altı oyunlar listesi

The Breau

The Bureau: XCOM Declassified oyunculardan karışık yorumlara sahipken, XCOM: Enemy Unkown son derece olumlu yorumlara sahip. The Bureau konusu itibariyle Soğuk Savaş dönemini işliyor ve düşman hedeflerine saldırılar gerçekleştirme amacı taşıyor

Borderlands 2

Steam üzerinde son derece olumlu yorumlara sahip olan oyunda, bir avcı olacaksınız. Oyunu dilerseniz hikaye modunda dilerseniz arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Hikaye modunda karşınıza çıkan birçok şey sizi etkileyecek, kendinizi geliştireceksiniz. Başarılı olmanız için geliştirmeler şart.

Turmoil

Oyunda bir patron olup petrol ürünleri çıkarma işine gireceksiniz. Petrol ürünlerini 19 yüzyıl Amerika’sında çıkaracak ve satmaya çalışacaksınız. Çıkarabildiğiniz ve satmayı başardığınız ürün kadar kendinizi geliştirebilecek ve daha hızlı para kazanabilme imkanına sahip olacaksınız. Oyun, oldukça mütevazı sistem gereksinimlerine sahip.

Depth

Oyunda bir dalgıç ya da köpek balığı olarak bulunacaksınız. Oyunu isterseniz kendi başınıza yapay zekaya karşı, isterseniz diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Oyunda sıradan av ve avcı pozisyonuyla birlikte gerilim ve türlü maceralar da bulunuyor. Ayrıca bazı noktalarda iyi düşünerek hızlı karar vermek gerek.

Total war:EMPIRE

Oyuncular tarafından çok olumlu olarak değerlendirilen oyunda denizlerin hakimi olmak için savaşacaksınız.

Ayrıca fetihler yaparak yeni bölgeleri kontrol altına almalı ve giderek güç kazanmalısınız. Oyun her ne kadar eski bir oyun olsa da oyunculara hala keyifli anlar yaşatabiliyor. Oyun 4 Mayıs tarihine kadar indirim etiketine sahip olacak.

911 Operatör

Oyunca acil çağrı merkezinde bulunan bir çalışanı oynayacaksınız. Gerçek hayat simülasyonu olan oyunda, size gelen acil çağrı isteklerine doğru ve hızlı şekilde cevap vermeli ve insanların hayatını kurtarmalısınız. Ayrıca oyunu oynamak için birçok şehir alternatifi bulunuyor.

Ceterele.com