Anasayfa > Program > Bilgisayar Kapatma Zamanlayıcı Program

Bilgisayar Kapatma Zamanlayıcı Program

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda bilgisayar kapatma programı olan “zamman” programını inceleyeceğiz. Bu program sayesinde bilgisayar kapatma zamanlayıcısı kurarak istediğiniz sürede bilgisayarı otomatik kapattırabilirsiniz.

 

Bir indirme başlattınız veya bilgisayarda bir şey bekliyorsunuz ve bittiğinde bilgisayarın kendiliğinden kapanmasını istiyorsunuz. İşte bu program sayesinde bilgisayarı otomatik kapatmaya zamanlayabilirsiniz.

 

Bilgisayar kapatma zamanlayıcısı “zamman” programının boyutu 1 mb olup oldukça kolay bir arayüze sahiptir.

 

 

bilgisayar kapatma programı

 

 

Yukarıda görüldüğü gibi geri sayım kısmından kaç dakika sonra kapanmasını istediğinizi yazabilirsiniz. İsterseniz bilgisayarı otomatik kapatmaya zamanlayabilir isterseniz yeniden başlatmaya veya bir program çalıştırmaya da zamanlama imkanınız bulunmakta.

 

Program oldukça basit. İstediğiniz işaretleyip zamanladıktan sonra Başlat butonuna basın ve geri sayım başlasın! Artık bilgisayarınızı otomatik kapatmaya, yeniden başlatmaya, program çalıştırmaya zamanlayabilirsiniz.

 

Bilgisayar Kapatma Zamanlayıcı Program İndir

 

Bilgisayar kapatma zamanlayıcı programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Umarım işinize yaramıştır. Bir sorununuz veya sorunuz varsa yorum bırakabilirsiniz.

 

Paylaş