Anasayfa > Mobil > Telefondan Google Görselle Arama

Telefondan Google Görselle Arama

Eğer bir görseli internet ortamında aratmak istiyorsanız Google Görselle Aratma özelliği tam size göre. Google‘ın Görseller kısmında görsel aratma özelliği ile eklediğiniz resimleri internette aratabilir daha önce nerede nasıl paylaşılmış hangi boyutlarda yada benzer olan resimleri bulabilirsiniz.

 

Google Görselle Arama özelliğini telefondan kullanmak isterseniz de çeşitli uygulamalar mevcut. Bu uygulamalar sayesinde Google Görsellerde Arama yapabiliyorsunuz. iOS sistemli iPhone ve iPad cihazları için Google Görselle Arama programını zaten tanıtmıştık o yazımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

iPhone ve iPad Google Görsel Arama

 

Şimdi ise Android telefonlarda Google Görselle Arama özelliği olan bir uygulamadan bahsedeceğiz. Öncelikle “image search for google” uygulamasını Google Play üzerinden indirmeniz gerekiyor. Android telefonunuza Google Görselle Arama programını indirmek için buraya tıklayınız.

 

Programı indirdikten sonra resminizi upload edip aratabilir, dilerseniz de resmi kesip aratma yapabilirsiniz. Oldukça basit olan bu program ile telefonunuzda Google Görsel Araması yapmak çok kolay.

 

Paylaş