Anasayfa > Mobil > iPhone ve iPad Google Görsel Arama

iPhone ve iPad Google Görsel Arama

Merhaba arkadaşlar Google‘ın nimetlerinden olan Google Görsel Arama‘yı çoğumuz biliyoruz. Google‘da Görseller kısmından aratmak istediğimiz fotoğrafı ekleyerek görsel araması yaptırabiliyoruz. Ancak bu bilgisayarda böyle. Peki iPhone veya iPad cihazlarımızdan Google Görsel Arama nasıl yapılır?

 

iPhone ve iPad Google Görsel Arama

iPhone ve iPad cihazlarınızda bir görseli Google Görsellerde Aratmak istiyorsanız App Store‘dan “Reverse Image Search App” uygulamasını indirmelisiniz. Bu uygulama oldukça basit. Galerinizde bulunan ve ya kamerayla çekebileceğiniz bir resmi Google Görsellerde Aratmanız mümkün.

 

 

iphone google görsel arama

 

 

iPhone veya iPad cihazınından uygulamayı aratabilir veya buraya tıklayarak uygulamanın sayfasına gidebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra dilerseniz Photos kısmından galerinizden bir resim seçebilir veya Camera kısmından yeni çekeceğiniz bir görseli Google Görsellerde aratabilirsiniz.

 

Evet arkadaşlar bu uygulama sayesinde bilgisayarda yaptığımız Google Görsel Arama‘yı iOS cihazlarımızda da yapabiliriz. Umarım yardımcı olmuştur.

Paylaş