Anasayfa > İnternet > Twitter 140 Karakter Sınırı Kalktı mı?

Twitter 140 Karakter Sınırı Kalktı mı?

Twitter kullananlar bilir 140 karakter sınırı ciddi bir sıkıntı. Ne ara 140 karakter yazdığımızı bile anlayamadan sınıra geliyoruz. Buda canımızı sıkıyor. Hatta bölerek üst üste tweet atanlar var. Twitter 140 karakter sınırını kaldırarak bunun önüne geçmeyi hedefliyor.

 

Twitter, kullanıcıların fikirlerini hiçbir sınır olmadan özgürce paylaşa bilsin diye 140 karakter sınırını kaldıracak. Tweetstorming adı verilen bir özellik ile güncellemeden sonra artık kullanıcılar 140 karakter sınırına takılmadan istediği kadar yazacak.

 

 

twitter 140 karakter sınırı

 

 

Tweetstorming Nedir Nasıl Kullanılır?

 

Tweetstorming sayesinde belirttiğimiz gibi 140 karakter sınırı kalkacak. Yazdığımız yazıları Twitter kelimeler yarım kalmayacak şekilde bölecek ve yazmayı bitirdiğinizde kaç metinlik yazı yazdığınızı söyleyecek. Paylaştığımızda da bir bütünmüş gibi flood şeklinde paylaşılacak. Böylece Twitter 140 Karakter Sınırı kalkmış olacak.

Twitter 140 karakter sınırı ne zaman kalkacak?

 

Tweetstorming özelliğinin ne zaman geleceği henüz bilinmezken Twitter bu özellik hakkında konuşmayı reddetti. Umalım da kısa zamanda Twitter 140 karakter sınırı kalksın.

Paylaş