Xbox Game Pass’e 6 Yeni Fiyatsız Oyun Ekleniyor

Abonelerine müddetli olarak fiyatsız oyun indirme imkânı sunan Xbox oyun servisi Xbox Game Pass, bu ay da kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. PlayStation Plus’la birebir işlevi gören servis, zati her ay birkaç oyunu tasarrufa sunup kaldırıyor; hizmeti bu. Lakin bu ay eklenen setin içerdikleri, oyunların nitelikleriyle bir adım öne çıkıyor.

Xbox Game Pass, bu ay abonelerine 6 adet tanınan oyun sunacak. Bu fiyatsız oyunların 3 tanesi, 25 Şubat’ta servise eklenecek. İşte bu 6 oyunun isimleri ve Xbox Game Pass’e geliş tarihleri.

Bu ay fiyatsız verilecek 6 oyun:

Xbox Game Pass, bu ayın sonuna kadar Ninja Gaiden II, Kingdom Hearts III, Two Point Hospital, Wasteland Remastered, Yakuza 0 ve Jackbox Party Pack 3 oyunlarını abonelerinin tasarrufuna açacak. Bu oyunlardan Kingdom Hearts III, Two Point Hospital, Wasteland Remastered, 25 Şubat tarihinde servise eklenecek.

25 Şubat’ta eklenecek 3 oyunun dışında gelecek oyunların tarihleri ise şu biçimde: Ninja Gaiden II, 20 Şubat’ta; Yakuza 0, 26 Şubat’ta; Jackbox Party Pack 3, 27 Şubat’ta aboneler tarafından fiyatsız olarak indirilebilir durumda olacak.

Geçen ayın oyunları tekrar fiyatlı olacak:

Xbox Game Pass açıklamalarına nazaran şu an serviste bulunan birçok oyun, servisi kısa müddet içerisinde terk edecek. Fallout 3, Just Cause 4, Rise of the Tomb Raider, Snake Pass, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Batman: Return to Arkham-Arkham City ve Batman Return to Arkham-Arkham Asylum; artık Xbox Game Pass’te fiyatsız olarak bölge almayacak.

Xbox Game Pass üyeliklerinden konsol ve PC paketleri, ayda 30 TL; ‘Ultimate’ paket ise ayda 45 TL fiyata sahip. Siz de her ay yenilenen fiyatsız oyun imkanlarından faydalanmak isterseniz, Xbox’ın resmi internet sitesinden hizmetin özelliklerine göz atabilirsiniz.