Serdar Ortaç’ta corona virüsü şüphesi! Serdar Ortaç corona virüs testi sonucunu açıkladı…

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç corona virüsü şüphesiyle hastane gitti. MS hastası olduğu bilinen Serdar Ortaç sabahın erken saatlerinde Maslak’ta özel bir hastaneye giderek koronavirüs testi yaptırdı. Instagram hesabından canlı yayın yapan Serdar ortaç o anları takipçileri ile paylaştı. Magazin gündemine düşen son dakika heberinde “Solunum yolunda biraz rahatsızlığım var…” diyen Serdar Ortaç corona virüs testi sonucunu açıkladı…

Evinden çıkıp taksiye bindiği andan başlayarak hastane içerisindeki tüm diyaloglarını kayıt altına alıp sosyal medya hesabından paylaşan Serdar Ortaç, koronavirüs testi yaptırdı.

“İNŞALLAH NEZLE OLMUŞUMDUR”

Instagram hesabından anbean paylaşım yapan Serdar Ortaç, “Saat sabahın 9’u… Koronavirüs testi yaptırmaya gidiyorum. Taksici beni aldı sağ olsun. Ateşim falan yok ama yine de tedbiri elden bırakmamak lazım. İnşallah nezle veya gripimdir.”

“BAĞIŞIKLIK SİSTEMİM İYİYMİŞ”

Hastaneye girdikten sonra ateşini ölçtüren Ortaç, ” Ateş normal yırttık. Hastanede Göğüs Hastalıkları bölümüne geldim. Tomografiye gireceğim orada virüs varsa görünecek. MS hastası olduğum için doktorumun verdiği ilaç benim tüm bağışıklık sistemimi koruyormuş.” ifadelerini kullandı.

TEST SONUCU NEGATİF ÇIKTI

Daha sonra yeni bir açıklama yapan Ortaç, “Koronavirüs test sonucum negatif çıktı. Solunum yolunda biraz rahatsızlığım var” diyerek sevenlerini rahatlattı.