PUBG Mobile için Ölüm Kamerası geliyor

PUBG Mobile‘ın yeni güncellemesi için geri sayım başladı. PUBG Mobile 0.17.0 güncellemesi 3 Mart 2020 günü Android ve İOS kullanıcıları ile buluşacak. Bu güncellemeyle birlikte yine oyuna birçok yenilik eklenecek. PUBG Mobile için Ölüm kamerası özelliği de oyuna eklenecek yenilikler arasında.

PUBG Mobile için Ölüm Kamerası dönemi başlıyor

PUBG Mobil 0.17.0 güncellemesi ile gelecek bazı yenilikler de ortaya çıktı. PUBG Mobile için Ölüm kamerası da bu yeniliklerden biri. 9 Mart günü yayınlanacak güncellemeyle birlikte oyuncular artık Ölüm Kamerası’nı kullanacak. Böylece nereden öldüklerini, öldükten sonra görebilecek. Aslında bu yenilik hile yapan kullanıcıları tespit etmek konusunda da oldukça faydalı. Ayrıca nasıl öldüğünü tekrar izleyebilen oyuncu hatalarını da görebilecek.

Bununla birlikte oyuncuların klasik Erangel haritasında Lunapark Modu’na girme şansı da 12 Mart gününden itibaren olacak. Bu haritada interaktif oyunlar da karşılarına çıkacak.

Tencent bu güncellemeyle Royale Pass’ın tanıtım planlarını oyuncularla paylaşacak. Ayrıca, güncelleme yayınlanmadan Tencent, sunucu bakımı da gerçekleştirecek. Bu bakım gerçekleşirse, oyuncular birkaç saatlik bir kesinti yaşayabilir.

Ayrıca 11. Sezon’un da yakın zamanda sona ereceği tahmin ediliyor. Yeni sezonla daha büyük bir güncelleme geleceği de düşünülüyor.

Bunun yanı sıra oyuna yeni özellikler de eklenecek. Bu özellikler ise şu şekilde:

Yeni Air Drop Silahı: DBS – Kısa mesafede yüksek hasar için en iyi silah. DBS, sadece Air Drop içerisinde bulunabilen, çift namlulu bir pompalı tüfek. Şarjör başına 2 kurşun atıyor, 12’li fişekli mühimmattan 14 tane taşıyabilir. Holo Sight, Red Dot aksesuarları, 2x ve 6x dürbünlerle kullanılabiliyor.

Silah Arkadaşları Özelliği: Oyuncular Çaylak veya Tecrübeli olarak kaydolabilir ve Klasik Mod savaşında birlikte oynayabilirler. Zengin oyun deneyimine sahip Tecrübeliler, çaylaklara oyunda rehberlik yaparak muhteşem ödüller kazanabilir, çaylaklar da tecrübeli oyunculardan öğrenerek oyunda daha hızlı uzmanlaşabilirler.

Çok Amaçlı İşaretler: Oyuncular, takım arkadaşlarıyla hızlı iletişim kurabilmek için harita üzerinden onlara yerleri, eşyaları, araçları, ölüm kutularını ve kapıları işaretleyebilirler.

Renk Körü Modu: Grafik ayarlarından renk körlüğü bulunan oyuncular için Zehirlenme, Duman gibi oyun içi göstergeler için daha fazla renk seçeneği sunuluyor.

Takım Arkadaşı Ses Kontrolü: Oyuncular artık savaş sırasında her bir takım arkadaşı için ses yüksekliğini ayarlayabiliyor.